KATEGORİLER

Hakkımızda

KARE AJANS taşıdığı sorumlulukla çalışma prensibi dürüst, güvenilir, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir anlayışla iş yapmak üzere kurulmuştur.

Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir.

Her şeyden önemlisi kaliteli malzeme ve üstün hizmet anlayışı ile en son teknolojileri kullanarak en iyi hizmeti vermekteyiz.

Talepleriniz için mutlaka uzman tasarım kadromuzun fikirlerine ve önerilerine başvurun, mekanınıza ve isteklerinize en uygun öneriye olacağınıza emin olabilirsiniz.

Misyonumuz:
Kaliteli hizmet ve asgari maliyet anlayışıyla, sektöründe öncü firma olma yolunda emin adımlarla yürümeyi, teknolojisi ve deneyimli personeliyle güvenirliği sürdürmeyi ilke edinmiş bir marka olarak hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz:
Yerel Bazda Öncülüğümüzü yurt genelinde verdiğimiz hizmetlerle pekiştirerek hizmet veren, çevreye duyarlı, saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka olmak.

Keşif, Tasarım, Üretim, Montaj periyodunda %100 müşteri memnuniyetini esas alan firmamız bu periyodun tamamlanmasından sonrada müşterilerine gerekli desteği vermektedir.

Geçmişte bizimle çalışmış müşterilerimize ve gelecekteki müşterilerimize şimdiden sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

NELER YAPARIZ ?

Kare Ajans olarak firmanızın tüm reklam işleri matbaa, grafik tasarım, promosyon, dijital baskı, tabela, personel kıyafetleri ve aklınıza gelebilecek her türlü reklam ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızdayız…